There are two types of Jixi snack WeChat applets production: one is template development, and the other is custom development. These two production methods and production costs are different. The editor will introduce them below. Is it expensive to produce the Jixi snack mini program? Jixi snacks applet production cost and process 1. Template development The price of small program template development is relatively low, generally ranging from several thousand to ten thousand. The advantages are low price, simple operation and quick launch. There are disadvantages as well. The functions are fixed and cannot be modified. It does not belong to the purchaser and requires an annual rental fee. |
>>: Why are vest apps so popular?
At a time when the Chinese color TV industry was ...
Many people who work in operations have experienc...
“Should we also do video accounts and live broadc...
Whenever I see a baby a few months old being infe...
recently Nanjing University Solar Science Data Ce...
Recently, many customers have asked me what to do ...
If you want your Douyin short videos to become po...
How much does it cost to rent a dual-line server?...
Shanghai Mylike is the earliest group enterprise ...
Recently, the Joint Prevention and Control Mechan...
Are you still using Baidu to search for informati...
The trend of short videos has not only ignited th...
Today, we are going to talk about a common scenar...
In Antarctica, cute penguins are a common sight o...
According to foreign media reports recently, Tesl...